zadzwoń 608 596 563

Szukasz pomysłu

na bezpieczny biznes?

12 lat

doświadczenia na rynku nieruchomości

nieruchomości w ramach sieci Freedom

65 biur

1 cel

największa marka biur nieruchomości w Polsce

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności

Marka Freedom

Nie ma branż niewrażliwych na kryzysy, ale są biznesy, które mogą się im skutecznie opierać. Ostatnie lata udowodniły, że działalność w branży nieruchomości do takich należy.


Według danych z Eurostatu, Polska jest w czołówce krajów Europy pod względem liczby mieszkań oddawanych do użytku. Polska jest na czele rankingu liczby nowych mieszkań w przeliczeniu na 1000 mieszkańców. Jesteśmy na trzecim miejscu pod względem zaczynanych inwestycji mieszkaniowych. W 2020 r. inwestorzy w Polsce zaczęli budowę 223,8 tys. mieszkań.


Prowadzenie rentownego biura nieruchomości oparte:


- zespoły sprzedażowe, które są skutecznie rekrutowane i wdrażane,

- współpraca ze sprzedającymi nieruchomości na zasadach umów wyłącznych, generujących pewny przychód,

- skuteczność sprzedaży.


Na Polskim rynku istnieje ponad 9500 agencji nieruchomości i około 15 liczących się sieci franczyzowych. Na tym tle Freedom Nieruchomości plasuje się jako wiodąca agencja, która została założona w 2010 roku i z jednoosobowego biura stała się marką liczącą ponad 65 oddziałów i pół tysiąca agentów w strukturze.

Co zyskasz prowadząc biuro nieruchomości

przy wsparciu silnego partnera?

Budowa realnego biznes planu

Biznes bez ryzyka nie istnieje. Jednak odpowiednie przygotowanie się do prowadzenia własnego przedsiębiorstwa może znacznie to ryzyko zminimalizować. Nasi partnerzy przygotowując się do otwarcia placówki otrzymują od nas plan finansowy, który ma na celu wskazać drogę do rentownego biznesu w nieruchomościach.


Oprócz szczegółowo ujętych kosztów, preliminarz zawiera wytyczne w zakresie pozyskiwania i sprzedaży ofert nieruchomości oraz wielkości zespołu. Jest też narzędziem, które pozwala na układanie planów sprzedażowych dla członków zespołu, dostosowanych do realiów lokalnego rynku.

Abyś mógł sprawnie działać w branży, otrzymasz od nas najlepszy program do zarządzania ofertami nieruchomości oraz infrastrukturę informatyczną gwarantującą profesjonalne narzędzia. Mamy wysoko rozwinięty marketing internetowy, którego celem jest promocja ofert, naszej usługi oraz pozyskiwanie leadów.


Skutecznie reklamujemy się na Facebooku i w Google. Korzystamy z systemu do automatyzacji marketingu dzięki czemu potrafimy znaczną część ruchu z naszej strony przekonwertować na konkretnych klientów. Zaawansowana analityka pozwala nam podejmować odpowiedzialne i trafne decyzje w zakresie promocji marki.

Skuteczny marketing nieruchomości

Niskie koszty prowadzenia biura

Freedom Nieruchomości jako sieć stanowi dużą grupę zakupową uzyskując specjalne warunki rabatowe w serwisach czy dedykowane produkty sprzedażowe. Dziś nasze warunki rabatowe sięgają 40% cen standardowych np. promowania ofert nieruchomości, CRM, materiały reklamowe, www).


Nasz Parter otrzymuje więc realne korzyści w postani tańszych zakupów oraz dostęp do produktów niemożliwych do osiągnięcia dla pojedynczego biura.

Wizerunek i prestiż marki

Możemy odważnie powiedzieć, że nasza identyfikacja wizualna jest jedną z najlepszych i wyróżniających się w branży.


Spójność, dbałość o jednolity wizerunek, profesjonalnie opracowane materiały, wspierające pozyskiwanie i pracę nad ofertami nieruchomości, są zauważane i doceniane przez naszych klientów. Dzięki temu budujemy silną markę, która daje perspektywę na stabilny rozwój.

Wsparcie menadżerskie

Marka Freedom Nieruchomości jest zarządzana przez wysoko wykwalifikowaną kadrę menadżerską. To osoby, które mają doświadczenie i wiedzę dot. rekrutacji, sprzedaży, zarządzania zespołem, prawnych aspektów obrotu nieruchomościami, finansów i marketingu.


Jako jedyna sieć w Polsce otwieramy się na naszych partnerów, którzy aktywnie mogą liczyć na naszą pomoc.

Otrzymasz pełną dokumentację biura nieruchomości, na bieżąco aktualizowaną i zgodną z przepisami prawa.


Przygotowaliśmy umowy pośrednictwa wraz z załącznikami pozwalającymi na dokumentowanie pracy przy danej ofercie, umowy regulujące współpracę ze specjalistami ds. nieruchomości, home stagerami, fotografami.

Kompletna dokumentacja

Dostęp do rynku

65 oddziałów w całej Polsce, blisko 500 osób w strukturze - jako licząca się na rynku marka jesteśmy znaczącym partnerem biznesowym dla innych uczestników rynku nieruchomości m.in. portali ogłoszeniowych, deweloperów, doradców finansowych.


To to sprawia, że będąc w strukturach Freedom Nieruchomości zyskujesz dostęp do pełnego rynku.

Rentowny biznes

Koncentrujemy się na rozwoju a rozwój to rentowny biznes. Nasz model zakłada pracę na umowach na wyłączność a narzędzia, z których korzystamy pozwalają skutecznie i szybko sprzedawać nieruchomości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zwiększać rentowność. Prowadzimy szkolenia na bazie autorskiego programu, który pozwala zrozumieć zasady sprzedaży nieruchomości oraz rozwinąć umiejętności w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność.

W naszej sieci

Magdalena Wytrążek

były menadżer z branży finansowej

Dyrektor oddziału Freedom Nieruchomości Iława od 2013 roku. Wcześniej menedżer w jednym z iławskich banków.

Jarosław Kraiński

poprzednio, właściciel biura nieruchomości

Po 20 latach prowadzenia agencji zdecydował się na zmianę. Od 2015 roku zarządza trzema własnymi oddziałami pod marką Freedom Nieruchomości.

Joanna Jażdżewska

Zanim dołączyła do Freedom Nieruchomości, pracowała jako samodzielna agentka w sieci Remax. Od 2013 roku prowadzi oddział w Gdyni.

były agent nieruchomości sieci RE/MAX

Jak otworzyć biznes?

Wypełniasz formularz i załączasz CV a my skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie biznesowe w sprawie zasad współpracy.

Przygotowujemy preliminarz dla Twojej przyszłej działalności, uwzględniający lokalne uwarunkowania rynkowe. Umawiamy się na kolejne spotkanie i ustalamy warunki współpracy.

Podpisujesz umowę franczyzową i otrzymujesz harmonogram wdrożenia. Rozpoczynasz szkolenia wdrożeniowe.

Wysyłasz formularz zgłoszeniowy

Przygotowujemy plan na biznes

Zarabiasz

w nieruchomościach!

Poznaj Freedom

Zapytaj o biznes dla siebie

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności

Copyright © 2022. All rights reserved

zadzwoń 608 596 563